Gizlilik Politikası

Türkiye Sağlık Bakanlığı gizliliğinizi korumaya kararlıdır , bizde bu bağlamda gizlilik politikası sayfamız ile bilgilendirme yapıyoruz. Bu web sitesi veya “İletişim” seçeneği aracılığıyla sizden bilgi toplamadaki birincil hedefimiz, web sitemizi kullanırken size sorunsuz ve özelleştirilmiş bir deneyim sunmaktır. Bu web sitesini kullandığınızda, kişisel bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasında belirtilen şekilde SaglikTR.Net tarafından kullanılmasına izin vermiş olursunuz. Bu web sitesi üzerinden toplanan bilgileri nasıl kullandığımızı anlamak için lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyun. Bu Gizlilik Politikası SaglikTR.Net tarafından zaman zaman önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
SaglikTR kişisel bilgilerinizi nasıl kullanır?

SaglikTR.Net, sizden yalnızca sizin tarafınızdan bize gönüllü olarak gönderilen veya ifşa edilen, posta, telefon, faks ya da ifşa edilen bilgiler de dahil olmak üzere bu tür kişisel bilgileri ( örneğin ad, adres, telefon numarası, e-posta adresi vb.) Toplar . elektronik olarak. SaglikTR.Net, web sitenizi işletmek ve geliştirmek için kişisel bilgilerinizi toplu olarak kullanır. SaglikTR.Net sitesinin içeriğini, düzenini ve hizmetlerini iyileştirmenin yanı sıra pazarlama ve tanıtım çalışmalarımızı geliştirmek için üyelerimizin davranışları da dahil olmak üzere site kullanımını istatistiksel olarak analiz ediyoruz.
SaglikTR.Net kişisel bilgilerinizi nasıl korur?

İnternet üzerinden veri iletimi güvenli değildir, ele geçirilebilir veya değiştirilebilir ve / veya virüs içerebilir. Bu riskler, bu web sitesi aracılığıyla bizimle iletişim kuran herkes tarafından kabul edilmiş sayılır. Kişisel bilgilerinizi korumaya çalışırken, SaglikTR.Net verilerin eksik iletilmesinden, herhangi bir gecikmeden, kötü amaçlı koddan kaynaklanan herhangi bir hasardan, herhangi bir üçüncü tarafın değiştirmesinden ve / veya hatalar nedeniyle kişisel bilgilerinizin ifşa edilmesinden sorumlu olmayacaktır. üçüncü tarafların iletiminde veya yetkisiz işlemlerinde. Kişisel bilgilerinizi aldıktan sonra, SaglikTR.Net gizliliğini korumaya ve dikkatli davranmaya çalışacaktır.

Gizlilik Politikamız hakkında başka sorularınız varsa kime başvurabilirsiniz?

Bu Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya yorum yapmak isterseniz, lütfen info@sagliktr.net posta adresinden bize ulaşınız.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.