HAKKIMIZDA

Sağlık TR Hakkımızda Sayfasına hoş geldiniz.

Hakkımızda, Sıhhat her şeyden önce gelir ve sağlığımızı korumak için gereken ciddi faktörlerin başında da bu konu ile ilgili bilgili olmak ve bilinçli hareket etmek gelir. Bedenimiz herhangi bir bozukluk sinyali verdiğinde paniğe kapılmak ve sonu gelmeyen kötü senaryolar üretmek yerine, konu ile ilgili biraz bilgi edinmek ve bazı terimlere bildik olmak doktora gittiğimizde şikayetimizle ilgili daha sorunsuz ve ayrıntılı biçimde konuşmamıza destekçi olur.

SaglikTR.Net

SaglikTR.Net türlü hastane, bilimsel makale, üniversite ve öteki sağlık kuruluşları aracılığı ile derlediği makalelerle, daha sağlıklı bir yaşam biçimi oluşturabilmeniz adına, size umumi bilgiler vermeyi amaçlamaktadır. Her makalenin en alt kısmında, derlendiği kaynakları görebilirsiniz.

Sağlık ciddi bir konudur ve nasıl ki eş dosttan duyduğumuz hikâyelerle, reçetelerle kendimize bir teşhis koymamız veya rahatsızlığımızı geçirmemiz doğru olmamakta, internetten edindiğimiz teferruatları de bilinçsizce ve gelişigüzel kullanması da doğru değildir. Okuduklarımız bizi olası durumlara karşı hazırlayabilir; lakin bir hekim sebebi ile muayene edilmeden kendi kendimize asla sağlığımızla ilgili çıkarımlarda bulunmamalıyız. Alışkanlıklarımız, hayat biçimimiz, geçmişte yaşadıklarımız benzeri sadece bize hususi türlü durumlar nedeniyle, genel ayrıntıları kendimize uyarlamamız yanıltıcı ve tehlikeli olur.

SaglikTR.Net

Pek aşırı hastalığın benzer belirtileri vardır ve işte tam da bu nedenle herhangi bir sıhhat şikayetimiz olduğunda ne olduğunu anlamak, tıbbi bilgisi olmayanlarımız için yoğun şekilde kuvvet olacaktır. Sagliktr.net`te yer sektör bilgiler, sağlık sorunlarının hangi nedenlerden dolayı kaynaklanabileceğini sıralar ancak bunlar umumi bilgilerdir ve her zaman için dışarıda kalan diğer nedenler olabilmektedir.

Sitemizde yer verilen çeşitli kaynaklardan derlenmiş veya tecrübe bilgileri lütfen yalnızca doktora danışmadan öncelikle bir ön hazırlık ve bilgilenme amacıyla kullanınız. Burada yer saha teferruatları hiçbir biçimde bir hekim teşhisi yerine koymayınız. Profesyonel görüşü yapılmaksızın, kendi kendinize alacağınız kararların sağlığınızla ilgili risk oluşturacağını unutmayınız. Bu nedenle her sağlık probleminde öncelikle doktora danışmanız gerektiğini unutmayınız.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.