Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları Sagliktr.net adlı sitemizi ziyaret eden kişi ve kuruluşlar, bu sitenin aşağıda sıralanan kullanım şartlarını baştan sona okumuş, anlamış ve tümüyle kabul etmiş sayılırlar. Okuyacağınız kullanım şartları sizi tatmin etmediyse ve bu şartları kabul etmemeyi seçiyorsanız, lütfen siteyi kullanmaya son veriniz.

Bu sitede yer alan tüm makaleler ve görsel içerikler, çeşitli kaynaklardan derlenen, genel bilgilerdir. Kişilere özel teşhis veya tedavi amaçlı olarak kullanılmaları söz konusu değildir. Bu sitede yer alan bu bilgilendirme amaçlı makaleler, kesinlikle bilimsel bir kanıt olma, tıbbi tavsiye yerine geçme, teşhis koyma, tedavi etme özellikleri taşımaz. Site ziyaretçilerinin site aracılığıyla konu ile ilgili genel bilgi edinmesi ve profesyonel bir yardım almadan önce çeşitli terim ve bilgilere aşinalık kazanması amacıyla hazırlanmışlardır.

SaglikTR.Net

Sagliktr.net’de yer alan yazılı veya görsel bilgilerin kullanılmasından doğabilecek hiçbir şikayet ve sorundan dolayı bu site ve sahipleri sorumluluk almaz ya da başkaları tarafından sorumlu tutulamaz. Site ziyaretçileri bilgileri ne şekilde değerlendireceklerinden tamamen kendileri sorumludur. Sagliktr.net bu sitede yer alan içeriğin sadece konu hakkında bilgi edinme amaçlı kullanılmasını önerir. İnternet aracılığıyla hastalıklara çözüm bulmanın doğru olmadığı ve olası sağlık sorunlarında mutlaka profesyonel yardıma başvurulması gerektiği, site ziyaretçilerine önemle duyurulur.

Site kullanıcıları Sagliktr.net’in kullanım koşullarını okuyarak, burada okudukları ve farklı kaynaklardan derlenmiş olduğu söylenen bilgileri nasıl yorumlayacaklarına ve değerlendireceklerine kendileri karar verirler. Sagliktr.net’de yer alan hiçbir makale ya da görselin kendilerine yönelik şahsi hiçbir tavsiye, tanı ve tedavi niteliği taşımadığını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Sağlık söz konusu olduğunda genel bilgilerin asla bir doktor ya da sağlık kuruluşunun kişiye özel ilgisi ve tetkikleriyle karşılaştırılamayacağı ortadadır. Çeşitli rahatsızlıklar hakkında bilgi edinmeniz, durumunuzu tam olarak kavradığınız ve tıbbi yetenek kazandığınız anlamına gelmez. Detaylı bir doktor muayenesi olmadan, kendi kendinize teşhis koymanız ve bu doğrultuda iyileştirme yöntemleri denemeye kalkmanız son derece sakıncalıdır. Site içeriğinde yer alan bilgilerin genele hitap ettiğini unutmayınız ve kendi durumunuzla karşılaştırarak bir sonuca varmaya çalışmayınız. Sağlığınızla ilgili en ufak bir problemde hemen en yakın sağlık kuruluşuyla veya doktorunuzla irtibata geçiniz. Acil durumlarda 112 numaralı acil yardım hattından yardım isteyebilirsiniz.

SaglikTR.Net

Zaman zaman sitede 3. şahısların yorumları, gösterdikleri kaynaklar veya ekledikleri yazılı ya da görsel içerikler yer alabilir. 3. şahıslar tarafından eklenen bu içerikten, yine ekleme yapan kişiler sorumludur ve sagliktr.net siteye yapılan yorumların sorumluluğunu hiçbir şekilde kabul etmez. 3. şahısların yaptığı bu yorumlar reklam ya da tanıtım amaçlı olabileceği gibi, kişileri yanıltmayı amaçlıyor da olabilir. Sitede yer alan herhangi bir bilgiyi dikkate almadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Sagliktr.net’e dışarıdan yorum yapan ve yazılı ya da görsel katkıda bulunanlar, bu bilgilerin kamuya açık olduğunu, paylaşılacağını ve hiçbir gizlilik sözü almadıklarını peşinen kabul etmiş sayılırlar. Sitemiz aracılığıyla verilen bağlantılardan doğan sorun ve şikayetlerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağımızı, yorumlar aracılığıyla sağlanan bağlantılarla ilgili ne yapacaklarına ziyaretçilerin kendilerinin karar vereceğini de, siz ziyaretçilerin dikkatine sunarız.

Bu sitede youtube videoları da bazı makalelerde paylaşılmakta olup video içerikleri yasalara uygunluğu açısından ve kalitesi açısından değerlendirilse de video içeriğindeki bilgilerden tamamen video sahibi sorumludur ve sitemizin video içeriği ile hiç bir sorumluluğu yoktur, videodaki bilgiler kişilerin kendi tecrübelerini yansıtıyor olabilir. Bu nedenle kaliteli bir site olarak her zaman doktorlara danışmanızı tavsiye ederiz. Bu nedenle sitemizdeki egzersizleri ve beslenme programları ile diyet listelerini doktorlara ya da uzmanlara danışmadan uygulamayınız.

Bu siteyi ziyaret eden ve içeriğini dikkate alan tüm kullanıcılar, yukarıda yer alan kullanım koşulları tümüyle okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.